Fil d'Ariane
#ZigZagHR Brainpickings - In het hoofd van Nicholas Thoelen: Waarom je beter een HR policy invoert dan alles op te nemen in het arbeidsreglement
Podcasts
#ZigZagHR Brainpickings is een reeks podcasts/vodcasts waarbij Lesley Arens een gesprek voert met iemand die actief is in de uitgebreide wereld van HR. Deze maand kroop zij in het hoofd van ons vennoot Nicholas Thoelen en hadden zij een gesprek over HR policies.
Heel wat werkgevers proberen zoveel mogelijk in een arbeidsreglement op te nemen, maar dat is geen goed idee. Beter om het arbeidsreglement ‘lean and mean’ te houden en je te beperken tot wat wettelijk verplicht is en andere afspraken op te nemen in een policy.
- Hoe voer je HR policies en hoe wijzig je ze?
- Hoe volg je de naleving ervan op en waarom is het verstandiger om een policy af te sluiten dan alles op te nemen in je arbeidsreglement?
We nodigen je graag uit om deze podcast te kijken of te beluisteren om hierover meer te weten komen. Bekijk of luister hier.
Veel plezier!